www.bratislive.sk
PortalVs.sk - Nevie na ak kolu si da prihlku ?Fajnorka
II.A na MSV 2014 v Brne

MSVII

Dňa 02. októbra 2014 sa 13 žiakov II.A  triedy s pedagogickým dozorom Ing. Boďom, zúčastnilo v Brne (ČR) na 56. medzinárodnom strojárskom veľtrhu. Doprava autobusom a  vstupenky boli zabezpečené v spolupráci so SjF STU v Bratislave.

Pozornosť žiakov bola zameraná najmä na tú problematiku, ktorá bude preberaná v rámci jednotlivých tém v predmetoch STC a STT (materiály, polovýrobky, trieskové obrábanie kovov, strojnícke súčiastky, tvárnenie, stroje, motory, zdvíhacie a dopravné mechanizmy a pod.). Z uvedených tém žiaci zbierali prospekty a materiály, ktoré využijú na vyučovaní odborných strojárskych predmetov.

Ako vidieť z priložených fotografií, účasť žiakov na strojárskom veľtrhu nemala len odbornú vzdelávaciu stránku, ale žiaci zažili aj veľa zábavy. Množstvo informácií nás veľmi unavilo, no aj tak sa tešíme na budúci ročník MSV Brno.

Ing. Daniel Boďo

 
Návšteva učiteľov z českých škôl

IMG 0338

Dňa 26. 9. 2014 navštívili našu školu učitelia z českých škôl. Učitelia si prezreli učebne našej školy. Riaditeľ školy Ing. Felix Dömény a Ing. Jana Pauscheková informovali učiteľov o živote a aktivitách na našej škole. Učitelia sa živo zaujímali o našu školu.

 


DnesDnes89
VčeraVčera159
Tento týždeňTento týždeň766
Tento mesiacTento mesiac2457
CelkovoCelkovo399032